با بهترین شهرها واسه عاشقان پیتزا(کش لقمه) در آمریکا آشنا شید

دانلود پایان نامه

پیتزا(کش لقمه) از غذاهاییه که از محبوبیت بالایی در بین همه کشورها برخورداره که جفت و جور اون، با در نظر گرفتن فرهنگ هر سرزمین فرق داره؛ آمریکایی ها از طرفداران همیشگی پیتزاها هستن و این وسط بعضی از شهرهای اون بهترین جای واسه عاشقان پیتزاه.

مقاله های در رابطه:

  • عجیب ترین پیتزاها در جهان
  • اولین دستگاه خودپرداز پیتزا(کش لقمه) در آمریکا
  • پیتزا(کش لقمه) داوود؛ اولین پیتزا(کش لقمه) فروشی تهران

پیتزا(کش لقمه) یکی از محبوب ترین غذاها یا یعنی فست فودهای دنیاس و هیچ تعجبی نداره که پیتزا(کش لقمه) یکی از غذاهای مورد علاقه و محبوب واسه آمریکایی هاس؛ اما این سئوال مطرح می شه که در کجا می توان بهترین تیکه از این غذای خوش رنگ و وسوسه انگیز رو خورد! واسه پیدا کردن شهرهایی که بالاترین اندازه علاقه مندان به پیتزا(کش لقمه) در اون هست، عوامل بسیاری بررسی شده و هرساله هم این آمار تغییر می کنه.

در این مقاله همراه ما باشین تا با شهرهای معروف در آمریکا که مکانی بی مثل واسه عاشقان پیتزا(کش لقمه) هستن، آشنا شیم.

بهترین پیتزا(کش لقمه) امریکا

دیترویت (Detroit)؛ میشیگان

دیترویت (Detroit) - میشیگان

مقاله های در رابطه:

  • تماشا کنین: روش درست کردن بمب پیتزای خوشمزه
  • معرفی پیتزای ایتالیا به عنوان میراث جهانی به یونسکو

دیترویت که در ایالت میشیگان قرار داره، در سال ۲۰۱۷ عنوان پایتخت پیتزای ایالت متحده رو از اون خود کرد. در این شهر پیتزاها به سبک خودشون جفت و جور می شه و مربع شکل هستن و خمیر اون ها بسیار ترد و کمی ضخیمه. دیترویت دارای ۱۰۵۰ جای واسه عاشقان پیتزاه که با در نظر گرفتن جمعیتی که داره، یعنی ۱۵٫۵ پیتزافروشی واسه ده هزار ساکن! از دید کیفیت غذاها، این شهر از امتیاز بالایی برخورداره.

بوفالو (Buffalo)؛ نیویورک

بوفالو دومین شهر واسه عاشقان پیتزا(کش لقمه) در نیویورکه؛ این شهر بیشتر بخاطر طعم خوشمزه بال مرغ هایی که در اون طبخ می شه، می شناسنش، اما این روزا طرفدارن پیتزا(کش لقمه) هم در این شهر با وسوسه انگیزترین پیتزاها در این منطقه روبه رو می شن. در این شهر به ازای هر ده هزار نفر ۱۲٫۱ پیتزا(کش لقمه) فروشی هست.

نیویورک؛ نیویورک

نیویورک - پیتزا(کش لقمه)

نیویورک شهری همیشه بیداره و نزدیک به ۲۶۰۰ پیتزافروشی داره و کیفیت پیتزاهای اون در شهرهای آمریکایی زبانزده. واسه همه ممکنه سئوال پیش بیاد که به چه دلیل نیویورک در رتبه اول قرار نداره! نیویورک شهری گرانه و همین موضوع بر آمار بدست اومده موثر بوده. در نیویورک به ازای هر ده هزار ساکن ۳٫۱ پیتزافروشی هست!

ونکوور؛ واشنگتن

ونکوور در واشنگتن به عنوان مرکزیت پیتزا(کش لقمه) واسه عاشقان این غذاه و به ازای هر ده هزار نفر دارای ۱۸٫۸ پیتزافروشیه. هزینه های زندگی در این شهر هم بسیار گرانه، اما اگه به پیتزا(کش لقمه) علاقه مندین، با قیمت مناسب می تونید پیتزای خود رو سفارش و نوش جون کنین.

پیتزبورگ؛ پنسیلوانیا

پیتزبورگ در پنسیلوانیا در سال ۲۰۱۵ عنوان بهترین شهر رو واسه غذا خوردن در آمریکا به خود اختصاص داد. هزینه ها در این شهر هم نسبت به شهرهای دیگه بسیار مناسب تره و واسه عاشقان پیتزا(کش لقمه) هم گزینه های فوق العاده و پیتزافروشی های زیادی رو پیشنهاد می دهد.

پئوریا (Peoria)؛ آریزونا

پئوریا در آریزونا بیشترین تعداد پیتزافروشی رو با در نظر گرفتن جمعیت خود داره و می تونید پیتزاهای متنوعی رو در هر طعم و اندازه ای که دوست داشته باشین، در اون پیدا کنین.

پراویدنس (Providence)؛ رود آیلند

پراویدنس (Providence) - رود آیلند - پیتزا(کش لقمه)

مقاله ی در رابطه:

  • روش درست کردن پیتزای صبحونه در ۱۵ دقیقه

پراویدنس شهری در ایالت رود آیلنده که طبق تحقیقات انجام شده، از شهرهاییه که پیتزاهای اون از نظر بیشتر مشتریان بی مثل و خاصه. در این شهر نزدیک به ۲۱۰ پیتزافروشی داره که با در نظر گرفتن جمعیت اون معقوله.

مسا (Mesa)؛ آریزونا

مسا دومین شهر در آریزوناه که در لیست بهترین شهرهای آمریکا واسه عاشقان پیتزا(کش لقمه) نام برده شده. در این شهر به ازای هر ده هزار نفر ۱۷٫۷ پیتزافروشی هست.

تولیدو (Toledo)؛ اوهایو

در شهر تولیدو در ایالت اوهایو زندگی بسیار راحت تر از شهرهای دیگه س و هزینه در اون کمتره. هزینه ها در این شهر حدود ۶ درصد از میانگین هزینه ها در کل آمریکا کمتره و این یعنی قیمت پیتزاها هم ارزون تره! خوردن پیتزای خوش طعم با پنیر زیاد که هزینه کمتری رو در ورداشته باشه، بی شک لذیذتره.

کلمبوس (Columbus)؛ اوهایو

کلمبوس دومین شهر در اوهایوه که یه گزینه عالی واسه تست پیتزاهای آمریکاییه؛ هزینه در این شهر هم ۲ درصد کمتر از میانگین اصلی هزینه هاس. در این شهر هم حدود ۴۵۰ پیتزافروشی هست.

 

Leave a comment