با اری (Orii)، دستتون رو به گوشی هوشمند تبدیل کنین

دانلود پایان نامه

با پیشرفت تکنولوژی، کار های ما هم به طرف ساده تر شدن می رود. تازگیا گجتی به بازار اومده که دست شما رو به تلفن هوشمند تبدیل می کنه. واسه آشنایی با این وسیله موثر در ادامه با ما همراه باشین.

مقاله های در رابطه:

  • وایشارژ، روشی تند واسه شارژ گوشی بدون نیاز به سیم
  • با اپ Tripsmash سفرتون رو بهتر برنامه ریزی کنین
  • برنامه-ریزی

صحنه ای از یه فیلم رو تصور کنین که تعداد خیلی از افراد تو یه سازمان با اسمی عجیب و غریب و مخفف شده مثل I.C.A.R.U.S کار می کنن. در همین بین یه ابرقهرمان اسیر شده و همه وسایل ابرتکنولوژیکش به جز یه حلقه ساده هم، از اون گرفته شده. اون انگشت اش رو روی گوش اش قرار می دهد و واسه نیروی ساپورت تماس می گیرد. اُری (Orii) همه دست شما رو بدون نیاز به صفحه ی نمایش، به یه گوشی هوشمند تبدیل می کنه.

اُری از جهات بسیاری مثل یه ساعت مچی هوشمنده. این وسیله تندی به گوشی وصل می شه و اطلاعاتش رو همگام سازی می کنه و شما رو از پیام هاتون آگاه می سازه. این گجت هیچ صفحه نمایشی نداره، در نتیجه شما نمی تونید ببینین دقیقا چه متنی واسه شما فرستاده شده، اما این موضوع در برابر کارایی این وسیله بی اهمیته.

اری بیشتر در قسمت تماس ها کارایی داره و می درخشد. تنها کاری که لازمه شما انجام بدین اینه که انگشت تون رو روی گوش تون بذارین تا بتونین صدای طرف مقابل رو خیلی راحت و وضوح بشنوین. این تکنولوژی کارکردش به این صورته که از راه رسانش استخوانی، مستقیما استخون های کوچیک گوش شما رو، به وسیله ارسال نوسان از راه انگشت شما به استخون جمجمه، تحریک می کنه.

orii

واسه صحبت کردن هم این وسیله از دو میکروفون نویزگیر بهره می برد که صدا رو خیلی راحت و بدون صداهای اضافی ارسال می کنه. از طرف دیگه این وسیله به بهترین شکل با دستورهای صوتی کنترل می شه و واسه هر چیزی مثل سئوال کردن  به شما کمک می کنه. هروقت هم در رسانه های اجتماعی نوتیفیکشنی واسه شما بیاد، این وسیله از راه ال ای دی رنگی و کوچیکی که روی اش قرار داره، به شما آگاهی می دهد؛ شما می تونید رنگ ال ای دی رو به دلخواه خود تغییر بدین.

orii

اری شاید اولین دستگاهی نباشه که از رسانش استخوانی به کار گیری می کنه، اما شک نداشته باشین یکی از کوچیک ترین اون هاس. از گذشتگان این تکنولوژی می توان به Batband اشاره کرد که یه هدفون مخصوص داشت ؛ یا Linx smart helmet از شرکت Coros هم از رسانش استخوانی به کار گیری می کنه.

ایده ی این که از راه استخون صدا بفرستین، شاید به نظر عجیب و غریب بیاد؛ اما این تنها بهره بردن از راهیه که مغزمون از راه اون صدا دریافت می کنه. مهم ترین فایده ی این تکنولوژی و توانایی اون، اینه که شما صدایی شدیدا روشن دریافت می کنین که از هیچ دستگاه دیگری نشنیده اید.

Leave a comment