کامبوجا چیست و چه خواصی دارد؟- قسمت 2

دانلود پایان نامه

اثرات جادویی کامبوجا.این خانم می‌نویسد:من از سال 1982 به بیماری M.S مبتلا شدم و از سال 1989 بر اساس توصیه پزشکان شروع به نوشیدن چای کامبوجا کردم. در آن زمان من فقط قادر بودم با کمک عصا و به‌سختی چندین متر راه بروم و وضعیت جسمی او روزبه‌روز بدتر می‌شد.اما حالا می‌توانم بدون عصا 20 دقیقه به طور مداوم راه بروم ، من دوباره توانستم پشت فرمان اتومبیل بنشینم و حتی قصد دارم به ورزش اسکی بپردازم.

کامبوجا و رفع حساسیت
 

یک پسر 15 ساله هلندی نیز اثرات چای کامبوجا را در رفع بیماری خارش پوست این‌گونه گزارش کرده است: بیماری خارش پوست از ده سالگی به سراغ من آمد ، گاهی آن‌قدر بازوهایم را می‌خاراندم که خون‌آلود می‌شد و هیچ دارویی نیز برایم چاره‌ساز نبود.

پزشکان تشخیص داده بودند که عامل این بیماری باکتری‌هایی هستند که در روده‌های من رشد کرده‌اند اما دارویی مؤثر برای از بین بردن آنها وجود نداشت سرانجام چای کامبوجا مرا نجات داد. من مایلم به همه بگویم که کامبوجا مؤثرترین دارو برای بیماری‌های صعب‌العلاج است.اگرچه قارچ کامبوجا طی سال‌های اخیر در محافل علمی و پزشکی به‌عنوان یک داروی معجزه‌آسا شناخته شد ، اما مردم مناطقی از آسیا صدها سال است که از آن مصرف می‌کنند. آنها بر اساس تجربه به این اعتقاد رسیده‌اند که کامبوجا باعث فعالیت سیستم غدد می‌شود، سوخت‌وساز را تسریع می‌کند و از اضافه‌وزن می‌کاهد ، اسید اوریک و کلسترول خون را پایین می‌آورد ، روماتیسم و نارسایی‌های کبد و کلیه را بهبود می‌بخشد و نقرس و بیماری‌های پوستی و فشارخون را از میان می‌برد و در واقع داروئی است برای بسیاری از دردها.

 

منبع: https://prebiotic.ir/