در ادامه مطلب می توانید تکه هایی از ابتدای این پایان نامه را بخوانید

 

پایان نامه و مقاله

و در صورت نیاز به متن کامل آن می توانید از لینک پرداخت و دانلود آنی برای خرید این پایان نامه اقدام نمائید.

 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی شود

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
مقدمه :
رشد و توسعه اقتصادی اجتماعی چند دهه اخیر به صورت یک فرآیند پیسوته و فراگیر در بسیاری از جوامع شمال و گروهی از جوامع جنوب همراه با افزایش درآمد ملی و ایجاد تغییرات مثبت در درآمد سرانه، وضعیتی را موجب گردیده است که نیروی انسانی چنین جوامعی استفاده از گردشگری را به متابه راهی مناسب در پر نمودن اوقات فراغت و با هدف کاهش تاثیر تنش های روز افزون زندگی متمرکز شهری و صنعتی مورد استقبال عمومی قرار دهند.

یک مطلب دیگر :

افزایش ارتباطات از طریق رفت و آمد ها و گسترش شبکه خبر رسانی نیز باعث فراهم آمدن شرایطی گردیده است که در نتیجه آن فرایند ساده گردش و نیاز به دیدار از یک امر درونی، عاطفی و ذاتی انسان ها به مجموعه ای همه گیر و پیچیده تبدیل شده و پایه های استوار صنعت گردشگری پدیدار شده است.
گزارش های ارائه شده بوسیله ارگان های مسئول جهانی همچون بانک جهانی، برنامه محیط زیست سازمان ملل و سازمان جهانی گردشگری نشان می دهد که در حال حاضر این صنعت از مهمترین شاخه های در هم تنیده اقتصاد جهانی بوده و در چرخش مالی جهانی نقش اساسی ایفاء نمود. همین بررسی ها نشان می دهد که در چهل سال گذشته تعداد بازدید کنندگانی که با هدف گردشگری به مسافرت پرداخته اند از حدود

دسته‌ها: Uncategorized

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *