با این اپلیکیشنا ترس از پرواز خود رو کم کنین

دانلود پایان نامه

اگه شمام از اون دسته مسافرایی هستین که ترس از پرواز دارن، این اپلیکیشن ها می تونن به شما کمک کنن تا بر ترس خود پیروز شدین.

مقاله های در رابطه:

  • گوگل برنامه Google Travel Search روآپدیت می کنه
  • ۱۴ اپلیکیشن که می تونه نگرانی هاتون رو در سفر کم کنه

شاید واسه شمام پیش اومده که از پرواز با هواپیما بترسید و دچار استرس بسیار شید. طبق آمار منتشر شده از موسسه سلامت روان ۶٫۵ درصد از مسافران هوایی آویوفوبیا دارن که همون ترس از پروازه. هم اینکه خیلی از این مسافران موقع پرواز دچار استرس شدید می شن. پروازهای طولانی، تکون های هواپیما یا حتی اخبار در رابطه به حوادث هوایی شاید واسه بعضی نگرانی ها و استرس های بسیاری ایجاد می کنه؛ در این مقاله به شما اپلیکیشن هایی رو معرفی می کنیم که با نصب اون ها روی گوشی موبایل تون می تونید از استرس و ترس پرواز خود کم کنین و با آرامش بیشتری سفر کنین.

Valk

اپلیکیشن پرواز

اپلیکیشن والک مثل یه دکتر در سفر همراه شما هستش. این اپلیکیشن ترس شما رو از قبل یا حتی هنگام پرواز کنترل می کنه. قبل از سوار شدن در هواپیما با به کار گیری این برنامه می تونید تمرین های آرامش بخش و تنفسی متنوعی رو واسه کاهش استرس خود انجام بدین. هم اینکه موقع پرواز با به کار گیری گزینه وحشت برنامه، درمانگری با شما صحبت می کنه تا بر ترس و اضطراب خود پیروز شدین. اگه اپلیکیشن واسه شما جوابگو نباشه، می تونید در کلاس های حضوری شکست دادن ترس از پرواز این اپلیکیشن هم شرکت کنین.

قابل نصب روی اندروید و آی اون اس

Flying with Claustrophobia

اپلیکیشن پرواز

اپلیکیشن پرواز با تنگاهراسی یا کلاستروفوبیا، به طور اختصاصی واسه آدمایی جفت و جور شده که از محیط های بسته و تنگ می ترسند. این اپلیکیشن با بیان حقیقت ها و توضیحات در رابطه به پرواز به مسافرایی که هنگام پرواز دچار اینجور ترسی می شن، کمک می کنه تا استرس خود رو کم کنن.

قابل نصب روی آی اون اس

SkyGuru

اپلیکیشن پرواز

اپلیکیشن اسکای گورو به وسیله یه خلبان طراحی شده و به کاهش اضطراب مسافران و بر طرف کردن ترس های به وجود اومده توسط تکون هواپیما کمک می کنه. این اپلیکیشن جلو بینی وضعیت هوا و تکون های هواپیما در طول راه پرواز می پردازه تا مسافران با باخبر شدن از اون، از دید ذهنی خود رو آماده کنن و استرس کمتری داشته باشن. کاربران این برنامه بدون اتصال به وای فای یا جی پی اس می تونن به موقعیت پیدا کنی خود در آسمون هم بدن و از هشدارهای هوایی و هر چیزی که واسه پرواز نیاز دارن، باخبر شن.

قابل نصب روی اندروید و آی اون اس

Turbcast

اپلیکیشن پرواز

اپلیکیشن توربکست جلو بینی تکون های هوایی می پردازه و به شما روش هایی واسه حفظ آرامش خود در برابر این تکون ها معرفی می کنه. این اپلیکیشن مناطقی چون آمریکا، مکزیک، کانادا، انگلستان، اروپای غربی و بعضی نقاط از کارائیب رو پوشش می دهد. در این برنامه می تونید زمان، مبدا و مقصد پرواز خود رو مشخص کنین تا تکون های هوایی رو واسه شما پیش بینی کنه و با به کار گیری گزینه وحشت برنامه می تونید دستورالعمل هایی واسه شکست دادن ترس خود دریافت کنین.

قابل نصب روی آی اون اس

Soar

اپلیکیشن پرواز

اپلیکیشن بالاترین درجه پرواز به وسیله یه خلبان طراحی شده و اطلاعات کامل و کاملی از هر اون چیزی که مسافران در سفر با هواپیما نیازه بدونن، ارائه می کنه. دونستن جزئیات کامل پرواز، هواپیما و تکون های هوایی به مسافران کمک می کنه تا آمادگی ذهنی بیشتری داشته باشن و بر ترس خود پیروز شدن. هم اینکه دوره های آموزشی ویدیویی و صوتی بیشتری هم در برنامه واسه فروش جفت و جور شده که با به کار گیری اون ها می تونید بر ترس از پرواز، اضطراب و استرس به وجود اومده توسط تکون های هواپیما پیروز شدین. گزینه اطلاعات اساسی اپلیکیشن، شما رو از تجربیات مسافران با خبر می کنه و اطلاعاتی درباره نیروی گرانشی و جت بریج (محل خروج از هواپیما) هم به شما ارائه می کنه.

قابل نصب روی اندروید و آی اون اس

Calm

اپلیکیشن پرواز

اپلیکیشن آرامش مستقیما با پرواز کاری نداره. شما می تونید با به کار گیری اون موقع پرواز با انجام تمرین های مدیتیشن آرامش خود رو بازیابید و بر ترس و استرس خود پیروز شدین. در این برنامه تمرین های مدیتیشن از ۳ دقیقه تا ۲۵ دقیقه هست که واسه مسافران آرامش، شادی و تنظیم ریتم تنفس رو به ارمغان می بیاره. هم اینکه موسیقی های آرامش بخشی هم در این اپلیکیشن هست که شنیدن اون ها به آرامش و خواب مسافران کمک می کنه. این موسیقی ها در برنامه در حالت آفلاین یا هنگام پرواز هم قابل دسترسی هستن.

قابل نصب روی اندروید و آی اون اس

Leave a comment