با اپ Tripsmash سفرتون رو بهتر برنامه ریزی کنین

دانلود پایان نامه

برنامه ریزی واسه سفر یکی از عواملیه که مسافرت رو راحت تر و بعدا لذت اون رو بیشتر می کنه. اما این کار همیشه و واسه همه آسون و شدنی نیس. در این مقاله به معرفی اپ مناسب واسه یه برنامه ریزی راحت در سفر می پردازیم.

مقاله های در رابطه:

 • بهترین گجتای سفر در سال ۲۰۱۷

Tripsmash جدیدترین اپلیکیشن برنامه ریزی واسه سفره که به شما کمک می کنه تا واسه سفر خود و هرآنچه که به اون مربوطه، مثل پروازها، فعالیت ها، رستوران و هتل برنامه ریزی کنین. اگه جزو اون دسته از آدمایی هستین که عاشق مسافرت هستن، شاید سفر با دوستان رو ترجیح می بدید. این کار بسیار لذت بخش و به یادماندنیه و البته خیلی هم خوش می گذره.

اما می دونین دردسر بزرگ در مسافرت با دوستان چیه؟ برنامه ریزی کردن.

برنامه ریزی راحت در سفر

اپ مناسب واسه سفر

برنامه ریزی واسه سفر، بعضی وقتا بسیار غیرقابل تحمل می شه، پس چیجوری می توانیم خیلی راحت و بدون استرس برنامه سفر تنظیم کنیم؟ چیجوری می توانیم با اونا که دوستشون داریم سفر کنیم و خوش بگذرانیم؟ راه حل این مشکل به کار گیری یه اپ مناسب به نام Tripsmashه. چگونگی به کار گیری اون به توضیح زیره:

 • اول به Tripsmash site برید و مجانی ثبت نام کنین. پس از ثبت نام داشبور اصلی اپ رو می ببینن که با طراحی خوشگل، خالی و آماده ثبت برنامه های شماس. همون طور که قبلا هم گفته شد، این اپ تموم جنبه های سفر شما مثل حمل و نقل، جابه جایی ها، رستوران، هاستل، هتل، بودجه و هر نوع فعالیت دیگه رو براتون برنامه ریزی می کنه.

  اپ مناسب واسه برنامه ریزی در سفر

  برنامه-ریزی

 • برنامه ریزی سفر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر
 • برنامه ها روزانه تنظیم می شن. شما هر روز باید جزئیات پرواز، رفت و اومد، تاریخ، فعالیت ها و رستوران رو وارد کنین. با وارد کردن جزئیات سفر به اپ کمک می کنین تا خیلی راحت تموم سفر رو برنامه ریزی کنه. هرچه دقیق تر باشه اوقات بهتری دارید.

  Tripsmash

  بهتره چند همراه رو دعوت کنین چون این برنامه ریزی به تنهایی لذت بخش نیس. در این اپ نام همه رو به لیست اضافه کرده و با در نظر گرفتن توانایی ها وظایفشون رو مشخص کنین.

  Tripsmash

  اگه افکار شما متمرکز نیس و نیازمند تامل بیشتر هستین، Tripsmash این امکان رو هم براتون جفت و جور کرده. حتی وقتی که واسه تقسیم وظایف دنبال فرد شایسته ای می گردید یا واسه تایید یه ایده موافقت همه رو لازم دارین بازم این اپ کارگشاه. بدین صورت که یه صفحه چت رو واسه گفتگوی همه اعضا باز می کنه.

  Leave a comment