با اپ 1Password در سفر هم از اطلاعات خود حفاظت کنین

دانلود پایان نامه

امنیت اطلاعات شخصی در طول پرواز یکی از نگرانی های مسافرانه. اگه می خواهید امنیت اطلاعاتتون رو در طول سفر بالا ببرین با سایت ما همراه باشین.

مقاله های در رابطه:

  • تجربه گردش با افراد مشهور در شهر با اپ دتور (Detour)

اپلیکیشن 1Password تازگیا بروزرسانی رو منتشر کرده که طی اون به کاربران اجازه می دهد تا در طول سفر اطلاعات خود رو به شکل انتخابی واسه بالا بردن امنیت پاک کنن. با به کار گیری این سرویس دیگه احتیاجی نیس که کاربران حساب جداگونه درست کنن و واسه پرواز از این حساب به کار گیری کنن. واسه آشنایی بیشتر با این توانایی در ادامه با ما همراه باشین.

اپ 1password

  • چار اپلیکیشن واسه سلامت مسافران

این توانایی جدید که حالت پرواز (Travel Mode) اسمشه همه اطلاعات ذخیره شده شما رو به جز اون هایی که در حالت پرواز قرار دارن، با یه کلیک به وسیله دستگاهیی که به 1Password وصله، پاک می کنه. کاربران می تونن بعدا اطلاعات خود رو وقتی که به مقصد رسیدن با یه کلیک بر گردونن.

حالت سفر

  • تاثیر تکنولوژی بر سفر

در گذشته کاربرانی که نگران دزدیده شدن گوشیشان یا اتفاقات مشابه در طول سفر بودن از حساب 1Password  خود روی همه دستگاهایشان بیرون می شدن تا همه اطلاعات موجود رو پاک و یه حساب مسافرتی جدید باز می کردن، بعد با این حساب جدید وارد 1Password می شدن. در آخر هم وقتی به مقصد می رسیدن مجبور بودن دوباره به حساب اصلی خود برگردن.

اپ امنیتی 1password

کاربران می تونن از راه و ب سایت 1Password هم اطلاعات خود رو در حالت پرواز بذارن. وقتی اطلاعات خود از راه وب سایت روی این حالت بذارین در همه دستگاه ها این تغییر اعمال می شه. این حالت با بیرون کردن اطلاعات از حالت پرواز دوباره باز می شه.

1password

به کار گیری حالت پرواز خیلی راحت تر از بیرون شدن از حساب اصلی و وارد شدن به حساب فرعیه، با اینحال به مقداری زمان واسه تنظیم کردن نیاز داره.

1password رو می تونین مجانی از اپ استور دانلود کنین اما واسه به کار گیری حساب شخصی ماهیانه ۲/۹۹ دلار یا واسه یه حساب پنج نفره خانوادگی ۴/۹۹ دلار بدین.

Leave a comment