با اپلیکیشن DriveShare لوکس ترین ماشینا رو سوار شید

دانلود پایان نامه

اپلیکیشن درایو شیر (DriveShare) این امکان رو واسه کاربران جفت و جور می کنه تا تجربه ای لذت بخش از رانندگی با گران ترین و لوکس ترین ماشین ها داشته باشن.

مقاله های در رابطه:

  • ۱۴ اپلیکیشن که می تونه نگرانی هاتون رو در سفر کم کنه
  • ۵ اپلیکیشن لازم هر مسافر واسه سفری راحت

رانندگی با ماشین های لوکس، شیک و گرون شاید رویای خیلی از ما باشه، اما هزینه ی بالای این ماشین ها و بودجه محدود ما دلیل می شه تا رانندگی با این ماشین ها فقط یه رویا بمونه و هیچوقت نتونیم لذت سوار شدن بر اینجور ماشین های لوکسی رو تجربه کنیم. اپلیکیشن جدید درایو شیر (DriveShare) این رویا رو واسه ما محقق می سازه.

اپلیکیشن جدید درایو شیر (DriveShare) با ساختاری مثل اپلیکیشن ایربی ان بی (Airbnb) فعالیت می کنه. فرقش اینه که (Airbnb) خونه های خوشگل و جور واجور رو به شما پیشنهاد می کنه تا سفر و اقامتی لذت بخش داشته باشین، اما (DriveShare) به شما ماشین های گرون و راحت رو پیشنهاد می کنه. کاربران این اپلیکیشن جدید می تونن از مجموعه ای بالغ بر ۶۰۰ ماشین لوکس، مستقیما اون ها رو از صاحبان ماشین ها واسه یه مدت اجاره کنن.

پیتر زاوجزکی، سازنده این اپلیکیشن می گوید:

ماشین های محبوب کاربران از نوع سنتی هایی هستن که واسه رانندگی راحت باشن. مثل فورد ماستانگ و پورشه ۹۱۱ که بر چهره ی هر راننده ای لبخند می گذارد.

اپلیکیشن درایو شیر

کاربران ماشین هایی مثل فراری، لامبورگینی، جگوار، پورشه و بسیاری ماشین های دیگه از برندهای مطرح دنیا رو می تونن از این اپلیکیشن اجاره کنن. هزینه اجاره این ماشینا از روزی ۴۰۰ هزار تومن شروع می شه تا روزی ۱ میلیون تومن. هزینه اجاره ماشین ها به نوع ماشین و چگونگی اجاره بستگی داره.

کاربران واسه به کار گیری این برنامه باید در اون ثبت نام کنن و پس از دریافت تاییدیه از شرکت های بیمه (DriveShare) می تونن واسه رانندگی ثبت نام کنن. بعد صاحب ماشین و درخواست کننده ملاقات حضوری ترتیب می بدن تا کارای انتقال ماشین رو بکنن و درخواست کننده ماشین رو تحویل می گیرد. هم اینکه صاحبان ماشین می تونن ماشین خود رو فقط واسه عکسبرداری اجاره بدن تا افراد در کنار ماشین ها عکس بگیرن.

کاربران هم اینکه می تونن از دو برنامه (Turo) و (Getaround) به کار گیری کنن تا ماشین های افراد بومی هر منطقه ای رو که به اونجا سفر می کنن، اجاره کنن.

Leave a comment