با استارت آپ مسافرتی به مقاصد سورپرایزی برید

دانلود پایان نامه

حالا ایرلاینی هست که شما رو به مقاصد سورپرایزی می برد. حالا یه آژانس مسافرتی «سفرهای سورپرایزی» ارائه می دهد و تموم سفرها رو بدون دونستن واسه مسافران برنامه ریزی می کنه و مسافران وقتی که به فرودگاه مقصد برسن از برنامه باخبر می شن. با سایت ما همراه باشین.

Pack Up + Go که با سرمایه گذاری لیلیان رافسون گشایش شده، بر سفرهای آخرهفته ای طولانی به داخل آمریکا تمرکز می کنه.

چگونگی فعالیت

اندازه هزینه رو انتخاب می کنین: که از ۴۵۰ دلار واسه هر فرد و واسه سفر جاده ای و ۶۵۰ دلار واسه هر فرد و واسه پرواز، قطار یا اتوبوس شروع می شه. بازه ی بسته های تور تا ۲،۰۰۰ دلار واسه هر فرد ادامه می یابد که می تونید آخر هفته ای بسیار لوکس رو تجربه کنین.

پرسشنامه ای رو پر می کنین: چه وقتی می خواهید سفر کنین؟ چه سفری می خواهید؟ تازگیا به کجا سفر کرده اید؟

طبق جواب های شما، Pack Up + Go یه بسته آماده می کنه که می تونه مهیج (همراه با فعالیت های بیرون از منزل و پارک های ملی) یا خیلی راحت و با آرامش (با روزهایی با ماساژ و شاید بازدید از بازار) باشه. زمان سفر هم پایین ۴ روز تنظیم می شه.

هدف شرکت ارائه ی آخر هیجان و ماجراجویی با کمترین برنامه ریزیه.

برنامه-ریزی

در هفته ی قبل از سفر، Pack Up + Go اطلاعاتی از وضعیت آب و هوایی و پیشنهاد هایی واسه لوازم لازم سفر در کنار اطلاعاتی واسه سوار شدن به قطار، هواپیما و چیزای دیگه ای به جز اینا رو می فرستد. هم اینکه بسته ای ارسال می شه و از مسافران خواسته می شه که قبل از شروع سفر، بسته ی مرموز رو باز نکنن که شامل راهنمای سفر به مقصد نهاییه. رافسون وقتی که ۲۳ ساله بود، با امید این معرفی شهرهای آمریکایی واسه سفر و  گردشگری در این شرکت سرمایه گذاری کرد.

Leave a comment