با ارزون ترین رستورانای یکاترینبورگ آشنا شید

دانلود پایان نامه

در سفر به یکاترینبورگ روسیه می تونید با هزینه ای کم در رستوران های ارزون و فوق العاده این شهر مثل رستوران پلمنی کلاب، ویتمون، پان اسمتون و… دلی از عزا دربیارین.

مقاله های در رابطه

  • یکاترینبورگ تو یه نگاه
  • دیدنیای یکاترینبورگ؛ از بزرگترین شهرهای روسیه
  • سفر ۳ روزه به یکاترینبورگ
  • مراکز خرید یکاترینبورگ

در تورهای جام جهانی  روسیه یا تورهای ترکیبی روسیه غذاهایی بسیار ارزون تر از پایتخت روسیه رو می تونید در یکاترینبورگ تجربه کنین، چراکه غذای خوب حتما نباید قیمت سرسام بیاری داشته باشه. در این شهر رستوران های مختلفی هست که مناسب مسافرت ارزون و مقرون به صرفه س. غذاهای متنوعی از وعده های ازبکی و گرجستانی گرفته تا ویتنامی رو می تونید با هزینه ای کم بخورین. در ادامه با همراه باشین تا با تعدادی از این رستوران ها آشنا شید.

پلمنی کلاب

رستورانای یکاترینبورگ

اگه به دنبال تجربه یه غذای واقعی روسی هستین، رستوران پلمنی کلاب (Pelmeni Club) این امکان رو به شما می دهد. منوی اون شامل طیفی از غذاهای اشتها برانگیز از پلمنی شیرین و خوشمزه تا وارنیکی و درانیکی می شه که از اجناس محلی و ترکیب طعم ها به کار گیری شده و حتی به گیاهخواران هم توجه شده. دسر خوشمزه وارنیکی با توت و پنیر رو از دست ندین که با چای گیاهی فوق العاده می شه و تجربه ای عالی واسه پایان غذا هستش. شما حتی می تونید کوفته هایی رو خودتون درست کرده و بعد بخورین.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب؛ جمعه و شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح

ویتمون

رستورانای یکاترینبورگ

ویتمون (Vietmon)، اولین رستوران ویتنامی در شهر یکاترینبورگه که به شکل خانوادگی اداره می شه. این رستوران غذاهای عالی رو با دستورهای آشپزی محلی و سنتی تقدیم مهمانان خود می کنه. غذاها به وسیله یه سرآشپز ویتنامی و با به کار گیری اجناس غذایی تازه جفت و جور می شه و در این منو به گیاهخواران هم توجه شده و غذاهای سالم خوشمزه سرو می شه. یه کاسه سوپ دلچسب ویتنامی یا یه فنجون قهوه معرکه در محیط صمیمی و صمیمی این رستوران بخورین.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب؛ جمعه و شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح

رستوران Pelmennaya Dyuzhina

رستورانای یکاترینبورگ

رستوران ساده و بی تکلف Pelmennaya Dyuzhina در طبقه چهارم یه مرکز خرید قرار داره و در بین اهل محل به خاطر غذاهای خوب و ارزانش معروفه. این رستوران به عنوان بخشی از رستوران های زنجیره ای در سامارا و سن پترزبورگه و انتخابی مطمئن واسه چشیدن طعم غذاهای روسی به حساب می آید. در این رستوران شکل های جور واجور پلمنی همراه با گوشت های جور واجور مثل غاز، ماهی و جگر سرو می شه. غذاهای گیاهی و دسر با گلچینی از وارنیکی (کوفته گیاهی) ارائه می شه که مدل شیرینی اون با توت پر شده.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱ شب

پان اسمتون

رستورانای یکاترینبورگ

رستوران پان اسمتون (Pan Smetan)، موسسه ای در یکاترینبورگه که با افتخار غذاهای خوشمزه چکوسلواکی و نوشیدنی های سرد یخی رو سرو می کنه و به خاص آخر هفته ها مکانی عالی واسه غذا خوردن با کودکانه. این رستوران با اینکه کمی گران تر از بقیه رستوران های این لیسته، اما وعده های غذایی بزرگ بوده و سوپ ها و گولاش (یه نوع خوراک سبزیجات) ارزانی داره. منوی این رستوران شامل غذاهای گوشتیه و گزینه مناسبی واسه گیاهخواران به حساب نمی رود؛ با این حال افراد عاشق گوشت می تونن سوسیس های خونگی، شیش کباب و برش های جور واجور گوشت و سیرابی رو انتخاب کنن.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر؛ جمعه و شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۲ صبح

پاشتت

رستورانای یکاترینبورگ

پاشتت (Pashtet) که ترجمه اون، رستوران پاتهه هم گزینه مناسبی واسه گیاهخواران نیس. در این محل گلچینی از غذاها هست، از سالادهای شیک و سنتی روسی و اروپایی گرفته تا سوپ ها و غذاهای اصلی فوق العاده رو می تونید در این رستوران تجربه کنین. شاه ماهی، سالاد سنتی ترشی ماهی، هویج و سیب زمینی و چغندر همراه با خورش خرگوش و خامه ترش این رستوران رو حتما امتحان کنین. در علاوه بر منوی اون به دو زبون انگلیسی و روسیه.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب

کملی سومنلی

رستورانای یکاترینبورگ

فرش های دستبافت از روی نرده ها و دیواره های رستوران کملی سومنلی (Khmeli Suneli) آویزون هستن، قوری های سفالی به ردیف روی قفسه ها چیده شده و عکس هایی از مردم گرجی روی دیواره ها نصب شده، در واقع فضای داخلی و منوی این رستوران یادآور گذشته گرجستانه. غذاهای این رستوران حاصل کار سرآشپز تفلیسی اینه که غذاها رو با ادویه ها و اجناس غذایی گرجستانی طبخ می کنه و مفتخره که می تونه طعم واقعی غذاهای گرجستان رو پیشکش مهمانان کنه. خاچاپوری که نون پر شده با تخم مرغ، پنیر یا گوشته، خینکالی یا همون کوفته های گرجی، شیش کباب و سبزیجات کبابی رو می تونید در این محل امتحان کنین.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر؛ جمعه و شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۲ صبح

اوگان برگر بار

رستورانای یکاترینبورگ

اوگان برگر بار (Ogon Burger Bar) فقط برگر سرو می کنه و در این کار مهارت زیادی داره. برگرها روی نانی قرار می گیرد که در نانوایی محلی پخته شده و با لایه ای از سس تازه پنهون می شه. اینجا اولین رستوران برگر در یکاترینبورگه و به خاطر همین اهمیت زیادی به طبخ برگرها می بدن. از اونجا که فقط حدود ۱۰ میز در این محل هست، فضایی صمیمی و دنج داره. در کنار برگر می تونید از طیف وسیع نوشیدنی های این رستوران به کار گیری کنین.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۱ صبح؛ جمعه و شنبه ساعت ۱۲ شب

مارگاریتا تراتوریا

رستورانای یکاترینبورگ

مارگاریتا تراتوریا (Margarita Trattoria) یه رستوران محلیه که پیتزا(کش لقمه)، پاستا و سالادهای تازه سرو می کنه. پیتزاهایی با نام کلفت داره که در تنور ذغالی پخته شده و با پنیر موتزارلا و هر نوع موادی که انتخاب شماس، روی اون قرار گرفته و تجربه ای به یادماندنی براتون رقم می زند. حتی راویولی و پاستای تازه با سس زیاد هم سرو می شه. علاوه بر این در این رستوران کلاس هایی واسه کودکان برگزار می شه تا در مورد جفت و جور پیتزا(کش لقمه) و آماده کردن ناهارهایی با چند وعده غذایی آموزش ببینن.

ساعت کار: یکشنبه تا سه شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح؛ جمعه و شنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر

نیگورا

رستورانای یکاترینبورگ

دکور و تم رستوران نیگورا (Nigora)، اون رو به یکی دیگه از رستوران های باحال یکاترینبورگ تبدیل کرده. رستوران ارزون و سرحال ای که غذاهای اصیل و خوشمزه ازبکی خود رو به وسیله پیش خدمت هایی که لباس سنتی پنهون ان، سرو می کنه. این رستوران به دلیل ی فضای صمیمی و غذاهای مطبوعش، در بین مردم محلی و گردشگران، طرفدارای زیادی داره. در منوی این رستوران می تونید سوپ برنج با تیکه های گوشت بره و سبزیجات، کباب آبدار و تازه و کوفته ازبکی و… رو انتخاب و بخورین.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر

سوویا کمپانیا

رستورانای یکاترینبورگ

سوویا کمپانیا (Svoya Kompaniya) یکی از رستوران های زنجیره ای ارزون و مقرون به صرفه در یکاترینبورگه که به خاطر محیط غیررسمی و دنج اش شهرهه. منوی اون شامل طیف بزرگی از غذاهای اروپایی، روسی، مکزیکی و آسیاییه و در عین حال شکل های جور واجور کیک ها و شیرینی ها رو هم سرو می کنه. این رستوران هر نوع سلیقه ای رو روش زوم کرده و به خاطر همین منوی خاصی واسه کودکان و گیاهخوران داره. این کافه-رستوران، منوی فوق العاده ای هم واسه نوشیدنی ها هم داره که نباید از دست بدین.

ساعت کار: دوشنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر

Leave a comment