با اتاقای متحرک ایزی هتل، در گلاسگو بخوابین و در لندن از خواب بیدار شید

دانلود پایان نامه

مجموعه اتاق های متحرک بدون راننده ایزی گوتل (easyGotel)، با یازده مقصد در بریتانیای کبیر و سیزده جای برنامه ریزی شده اروپایی واسه شش ماه آینده، راه اندازی شدن.

مقاله های در رابطه:

  • ۱۰ هتل قدیمی و محبوب لندن
  • بهترین اتاق های فضای باز هتل ها

پس از انجام آزمایشات گسترده و سنجیده، امروز، پروژه اتاق های ایزی هتل با راننده خودکار که با عنوان ایشون رومز (vrooms) شناخته می شن و مهمانان هتل رو در وقتی که اون ها خواب هستن، جابجا می کنن، راه اندازی شد.

اتاق های ایشون رومز، در تموم موقعیت های ایزی هتل در بریتانیا، در دسترس هستن. این اتاق ها تحت برند ایزی گوتل، بازاریابی شده ان. مهمانان می تونن از بین قیمت های جور واجور اتاق ها که اندازه دست کم استاندارد اون ها، ۱۹ پوند (۱۳۵ هزار تومن) به ازای یه شبه (هم اینکه بنزین، مشکلات راه و تموم هزینه های پارکینگ)، انتخاب کنن و در یکی از ۱۱ مقصد این هتل زنجیره ای در بریتانیا از خواب بیدار شن.

جای های این اتاق های متحرک، خیابون قدیمی (لندن)، گلاسگو (شهری در اسکاتلند)، کرویدون (شهری در انگلستان)، بیرمنگهام، منچستر، لیورپول، نیوکسل و جای های مخصوص شرکت، ادینبورگ، لندن مرکزی، لوتون و لندن هیترو (London Heathrow) هستن.

پول-نام-تصویر

جای های برنامه ریزی شده اتاق های ایزی هتل در اروپا که شش ماه بعد به مقاصد بریتانیایی اضافه می شن، بلژیک (بروکسل)، بلغارستان (صوفیه)، آلمان (برلین، فرانکفورت)، مجارستان (بوداپست)، هلند (آمستردام: شهر، آرنا و زندام، روتردام، هاگ، ساحل شیونینگن هاگ) و سوئیس (باسل، زوریخ) هستن.

این هتل های زنجیره ای اقتصادی واسه سفر، در حال تست حالت « roam-ance» هستن که مسافران رو در بین خواب به مقاصدی عجیب و هیجان انگیز می برد. حالت « Roam-ance» در روز ولنتاین ۲۰۱۹، در دسترس علاقه مندان هستش.

فیون اوانس از مسئولان ایزی هتل می گوید:

ما در حال بستن قرارداد با شرکت های کشتیرانی هستیم و این به این معناه که شما می تونید در لندن وارد هتل شید و در ونیز از خواب بیدار شید.

تست های ابتدایی به ما درس هایی به درد بخور داده. چندین روز قبل، من گزینه ونیز رو امتحان کردم و وقتی از خواب بیدار شدم، در جلوی رستوران کبابی وولورهمپتون (Wolverhampton) بودم.

یکی دیگه از خدمات این اتاق های بدون راننده و خودکار، تحویل غذا و نوشیدنی به مهمانان، از راه خدمات پیک موتوری در طول مسیره. اوانس ادامه می دهد:

گزینه خدمات اتاق های ایشون رومز، بسیار محبوب می شه. در فضای راحت اتاق ایشون روم خود، می تونید یه ساندویچ تن ماهی و ذرت، اسنیکرز و اسموتی مورد علاقه خود رو سفارش بدید و اون رو روی سقف اتاق خود تحویل بگیرین.

اتوی پرس که به وسیله نیروی خورشیدی کار می کنه، یکی از ویژگی های دوستدار محیط زیست اتاق های جدید ایشون رومزه. ایزی گوتل هم اینکه قراردادی واسه شراکت با کارواش های واقع در مسیرهای اصلی، امضا کرده که خدمات اختصاصی واسه مشتریان خود جفت و جور می کنه.

Leave a comment