اینترنت وای فای در پروازهای بین المللی ایر کانادا

دانلود پایان نامه

تند ترین اینترنت وای فای موجود در بین شرکت های هواپیمایی کانادا در پروازهای بین المللی بوئینگ ER777-300 ایر کانادا راه اندازی شد.

ایر کانادا اعلام کرده که عرضه نسل بعدی ارتباطات ماهواره ای در ناوگان بین المللی هواپیماهای پهن پیکر خود رو با معرفی اینترنت وای فای ایر کانادا شروع کرده. اینترنت این شرکت هواپیمایی رو شرکت اینرنتی «گوگو» (Gogo) ارائه می دهد.

سرویس وای فایی که در هواپیمای بوئینگ ER777-300 ایر کانادا راه اندازی شده، تند ترین اینترنت موجود در شرکت های هواپیمایی کاناداییه؛ هم اینکه این شرکت تنها شرکت هواپیمایی در کاناداه که فیلم و برنامه های زنده ی تلویزیونی در پرواز رو از راه اینترنت در اختیار مسافرانش قرار می دهد.

مقامات اعلام کرده ان که کل ناوگان هواپیماهای پهن پیکر «روژ ایر کانادا» و «ایر کانادا» تا وسطای سال ۲۰۱۹ به سیستم وای فای جدید مجهز می شن. هم اینکه، این شرکت هواپیمایی عزمشو جزم کرده که با به کار گیری یه سیستم مستقر روی زمین، امکان اتصال به اینترنت رو واسه مشتریان پروازهای شمال آمریکای این ایرلاین در هواپیمای باریک پیکر ایرباس A319/320/321، امبرائیر 175/190 و بومباردیه CRJ-900 جفت و جور کنه.

ایر کانادا

کلاس اقتصادی بوئینگ 737 MAX – ایر کانادا

بنجامين اسميت، رئيس ایر کانادا، در بيانيه ای اعلام کرد:

مشتريان پروازهای بين المللی این ایرلاین که با به کار گیری هواپیماهای پهن پیکر انجام می شه، به تند ترین خدمات اينترنتی موجود در بین هواپیمایی های کانادا دسترسی دارن. این سرویس، مسافرت رو لذت بخش تر میسازه و امکان ایجاد رابطه با خونواده و دوستان، تماشای یه فیلم یا برنامه مورد علاقه ی تلویزیونی و یا گشت و گذار در رسانه های اجتماعی رو جفت و جور می کنه.

خانواده

در ادامه ی این بیانیه آمده:

سرعت و توانایی اطمینان اینترنت وای فای ایر کانادا موجب شده که این سرویس، یه وسیله عالی بهره وری واسه مسافرین تجاری جفت و جور کنه تا بتونن در طول سفر خود همیشه در دسترس باشن و به فعالیت خود ادامه بدن تا خود رو واسه هر جلسه یا رویدادی آماده کنن و به روز نگه دارن.

مسافران ایر کانادا این اختیار رو دارن که با در نظر گرفتن نیاز خود، یه گزینه رو از بین بسته های وای فای انتخاب کنن. این شرکت هواپیمایی، هم اینکه، اندازه خاص ای رو واسه این خدمات در نظر گرفته که از ۵ دلار شروع می شه و این تخفیف تا ۳۱ اوت ادامه داره. هم اینکه، اون ها می تونن موقع رزرو بلیط هواپیما از راه سایت رسمی ایر کانادا، تصمیم بگیرن که می خواهند در بین پرواز به اینترنت دسترسی داشته باشن یا نه.

Leave a comment